W sposób naturalny

Podkreśl swoją urodę

Witajcie na stronie dotyczącej makijażu permanentnego. Nazywam się Agnieszka Żychowska i od ponad 5 lat zajmuję się pigmentacją permanentną. Jako linergistka, współpracuję z salonami medycyny estetycznej, instytutami urody realizując zabiegi nie tylko poprawiające urodę ale również zabiegi medyczne wspierające kobiety po ciężkich operacjach chirurgicznych tj. odbudowa otoczki sutkowej, pigmentowanie części ciała w przypadku bielactwa czy też zakrywanie oznak łysienia u mężczyzn.

Wykonywanie zabiegów zmieniających wizerunek człowieka, tzn brwi, ust sprawia mi ogromną satysfakcję. Szczególną uwagę przywiązuję do naturalności i delikatności. Brwi mają podkreślić urodę, dodać pewności siebie, zwiększyć poczucie własnej wartości. To niezwykle ważne aspekty, ponieważ brwi i usta określają nasze podstawowe rysy twarzy, to nimi rozmawiamy, gestykulujemy. Ważne, aby wyglądały naturalnie i łagodnie.

Każdą osobę traktuję z uwagą i indywidualnie podchodzę do wymagań i oczekiwań. Profesjonalizm i dusza artysty sprawiają, iż praca staję się nie tylko pasją ale przede wszystkim źródłem szczęścia. Uśmiech i zadowolenie Klientów dodają motywacji i chęci do pracy. Jako trener makijażu permanentnego uczę i przekonuję przyszłe linergistki, aby dobrze wykonywały swoją pracę. Warsztat pracy, doświadczenie, wypracowana technika w połączeniu z życzliwością i chęcią pomocy czynią moją pracę odpowiedzialną i satysfakcjonującą.

Zapraszam na makijaż permanentny te osoby, które cenią sobie profesjonalizm i szacunek. Każdej Klientce poświęcam tyle czasu i uwagi, ile jest potrzebne. Najpierw współpracujemy razem poprzez wyrysowanie rysunku wstępnego. Następnie po zaakceptowaniu przez klientkę propozycji, przechodzę do pigmentacji nakładając najpierw znieczulenie. W ten sposób wszystkie obawy odnośnie bólu są od razu obalane. Jeżeli, chcecie dowiedzieć się więcej na temat przeciwwskazań do permanentnej pigmentacji i zaleceń pozabiegowych zapraszam do poradnika lub bloga, w którym szerzej opisuję wszystkie zależności.

Pozdrawiam gorąco
Agnieszka Żychowska
Linergistka
Trener makijażu permanentnego

LOKALIZACJA
Rzeszów, ul. Kolejowa 6
Kielce, ul. Paderewskiego 48 (Centrum Rondo)
Jarosław, ul. Kilińskiego
Lubaczów, ul. Rynek 14
KONTAKT
Salon Makijażu Permanentnego “Piękne Brwi”
Agnieszka Żychowska
tel. 690 151 201
e-mail: pieknebrwi.zychowska@gmail.com
GODZINY OTWARCIA
Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00
Sob.: 9:00 – 14:00